Blíží se sezóna různých festivalů, conů a setkání fanoušků sci‑fi a fantasy, tak mě napadlo se zeptat:
Chystáte se letos na nějakou akci? Ať už velké cony, menší komunitní setkání, nebo třeba autorská čtení?
Já osobně přemýšlím, že bych letos někam vyrazil, ale zatím nemám jasno kam. Láká mě spíš něco komornějšího než obrovské festivaly.
Máte nějaké doporučení? Případně zkušenost z minulých let, co stálo za to (nebo naopak zklamalo)?

Já byla minulý rok poprvé na menším conu a paradoxně mě bavil víc než velké akce. Člověk se snadněji dostane k autorům, diskuse jsou osobnější a celkově to má lepší atmosféru.
Na druhou stranu velké akce mají zase větší výběr programu. Asi záleží, co člověk od toho čeká.