Přejdi na obsah
VálečnáSekera.cz
Menu
  • Top knihy
  • Tip dne
  • Anketron
  • Betačtení
    • Betačtení – Inzeráty
    • Betačtení – Online
  • Mé knihy
Menu

Proč vám vzduch po dešti tak krásně voní? Protože máte „superčich“

Časový otisk: 14.7.2016 od Tomahawk

Náš čich je neuvěřitelně citlivý. Alespoň tedy na některé sloučeniny. Když zaprší, dostane se do ovzduší zvláštní alkohol, který je člověk schopen výrazně zaznamenat i ve velmi malých koncentracích.

Zdroj:http://technet.idnes.cz/vune-dest-geosmin-0mf-/veda.aspx?c=A160707_140034_veda_kuz

#věda #technika

Zdroj: iDNES.cz

Vložit se do toho
guest
nepovinné pole
guest
nepovinné pole
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted

Náhodně

  • Žijeme v simulaci podobné Matrixu? Je to dost možné, říkají analytici Bank of America – Živě.cz

Výběr lahůdek

  • Napsal a zveřejnil
  • Restricted Area
  • Sci-fi kumšt
  • c[~]
© 2026 VálečnáSekera.cz | Powered by Minimalist Blog WordPress Theme