Schovat se nebylo kam. Dopad planetky před 66 miliony let zabíjel všude Časový otisk: 9.12.2016 od TomahawkZkoumání zkamenělin z antarktické oblasti ukazuje, že dopad planetky, který patrně způsobil konec dinosaurů, velmi rychle pocítily ekosystémy po celé planetě. Před jejími přímými důsledky podle všeho nebylo úniku.#věda #technikaZdroj: iDNES.cz Vložit se do toho